Mijn Hogeland Beweegt 0

Over het Beweegteam

Het team bestaat uit gedreven vakleerkrachten, sportcoaches, verenigingsondersteuners en sportconsulenten.
Graag stellen wij ons aan jullie voor:
 

Siebren van der Molen
Sportconsulent
Coördinator sportstimulering
s.vandermolen@hvdsg.nl
06 - 421 152 33

 



Jack Kamminga
Sportconsulent
Coördinator sportstimulering
j.kamminga@hvdsg.nl
06 - 269 754 22




Erwin Bloeming
Coördinator verenigingsadvisering
Adviseert en ondersteunt verenigingen
e.bloeming@hvdsg.nl
06 - 515 188 26

 

 

 

Jelle Oosterhof

Verenigingsadviseur

Verenigingsondersteuning

j.oosterhof@hvdsg.nl

 

Daniël Boekee
Beweegcoach
Inclusief Sport en bewegen
d.boekee@hvdsg.nl
06 - 306 568 52




Maarten Westerhuis
Beweegcoach
Inclusief sport en bewegen (senioren)
m.westerhuis@hvdsg.nl
06 - 412 532 14
 

 


 

Leon Hogenelst
Sportcoach
Sportstimulering 4 t/m 29 jaar
leon@jongerenwerk.com
06 - 294 537 87

 

 

 

Jeroen Sol
Sportcoach
Sportstimulering 4 t/m 29 jaar
jeroensol@jongerenwerk.com
06 - 542 416 65   

 

 

 

Leon Gijzen

Sportcoach

Sportstimulering 4 t/m 29 jaar

leongijzen@jongerenwerk.com

06 - 121 781 64

 

 

 

Hans Letens

Sportcoach

Sportstimulering 4 t/m 29 jaar

h.letens@hvdsg.nl

 

Lisa Haveman

Sportcoach

Senioren, inclusief sporten en bewegen

lisa@jongerenwerk.com