Mijn Hogeland Beweegt 0

Het Beweegteam

Het team bestaat uit gedreven vakleerkrachten, sportcoaches, verenigingsondersteuners en sportconsulenten.
Graag stellen wij ons aan jullie voor:

 

Siebren van der Molen
Sportconsulent
Coördinator sportstimulering
s.vandermolen@hvdsg.nl
06 - 421 152 33

 



Jack Kamminga
Sportconsulent
Coördinator sportstimulering
j.kamminga@hvdsg.nl
06 - 269 754 22




Erwin Bloeming
Coördinator verenigingsadvisering
Adviseert en ondersteunt verenigingen
e.bloeming@hvdsg.nl
06 - 515 188 26

 

 

Eddy van der Let
Verenigingadviseur
Verenigingsondersteuning
e.vanderlet@hvdsg.nl
06 - 212 187 77

 

 

Daniël Boekee
Sportcoach
Inclusief Sport en bewegen
d.boekee@hvdsg.nl
06 - 306 568 52




Maarten Westerhuis
Sportcoach
Inclusief sport en bewegen (senioren)
m.westerhuis@hvdsg.nl
06 - 412 532 14
 

 


Olaf de Bont
Buurtsportcoach
Sportstimulering 30 t/m 55 jaar en senioren
olaf@jongerenwerk.nl
06 - 868 140 81

 

 

Leon Hogenelst
Buurtsportcoach
Sportstimulering 4 t/m 29 jaar en senioren
leon@jongerenwerk.com
06 - 294 537 87

 

 

 

Jeroen Sol
Buurtsportcoach
Sportstimulering 4 t/m 29 jaar en senioren
jeroensol@jongerenwerk.com
06 - 542 416 65

 


 

Rick Abbas
Sportcoach
Sportstimulering jeugd en volwassenen
r.abbas@hvdsg.nl
06 - 460 177 27